Služby

Po osobním domluvě Vám připravíme svatební výzdobu ušitou na míru. Svatební kytici pro nevěstu, korsáž pro ženicha, svědka, tatínky,mládenečky, květiny pro maminky, svědkyni, družičky, výzdobu svatebního vozu, restaurace, kostela i obřadní síně, polštářek na prstýnky, květinové šperky... prostě cokoliv co Váš velký den ještě více rozsvítí.

V našem obchůdku Vám uvážeme dárkové kytice k narozeninám, svátku, k promoci, z lásky a třeba i jen tak pro radost.

Pro maturanty připravíme květiny tak aby jejich ples byl vyjímečný. Květiny pro samotné maturanty, květinu pro třídního učitele, pro ředitele, pro mistrové, ozdobíme vám stoly a když budete chtít, tak i pódium... 

Vánoce a jejich atmosféra, vůně koření, jehličí, světlo svíček, rodinná pohoda. To vše se snažíme v našich dekoracích zobrazit ať už se jedná o svícny, adventní věnce, květiny, drobné i větší ozdoby a mnoho jiného.

Na dušičky si u nás můžete vybrat z nepřeberných dekorací k uctění památky. Věnečky máme vždy z kvalitní čerstvé chvoje.

Doručujeme kytice v Českých Budějovicích a jeho okolí. Poskytujeme i expresní dodávku týž den co objednáte. 

Ne všechny květiny jsou radostné a tak provádíme i smuteční výzdobu na rozloučenou s Vašimi blízkými. Květinová aranžmá, vázané kytice, květinu na rakev.